Strona główna > Trendy > Gadżety

To Nowe Urządzenie Jest Najlepszym Rozwiązaniem Chronicznego Bólu Szyi

28 listopada 2019 r | Dorota Jabłońska

W skrócie: Ból szyi jest częstym problemem z kilkoma rozwiązaniami. Ale dzięki NeckZen Pro to się zmieni. To małe urządzenie wyeliminowało napięcie mięśni i przynosi ulgę napiętym nerwom. Dzięki NeckZen Pro będziesz mógł dobrze odpocząć, a bóle szyi znikną po pewnym czasie. Jeśli cierpisz na ból szyi i po prostu nie możesz już dłużej tego znieść, możesz otrzymać NeckZen Pro z 50% rabatem i bezpłatną dostawą!

Czy cierpisz na ból szyi i czy on sprawił, że twoje życie stało się nieznośne? Czy odczuwasz ból lub dyskomfort w szyi i górnej części pleców? Czy często czujesz, że potrzebujesz masażu, aby ulżyć tej części ciała? Czy trudno ci znaleźć czas i pieniądze na fizjoterapię?

Ból szyi jest bardzo powszechny, ponieważ wiele osób pracuje przed komputerem i siedzenie prosto tak długo może powodować ból szyi.

Jak zapewne wiesz, codzienne korzystanie z komputerów i smartfonów może powodować poważne bóle karku.

Wiesz, jak to jest…

Siedzenie boli. Pochylanie się boli. Odwracanie głowy boli. Czasami nawet nie możesz się ułożyć wystarczająco wygodnie, by spać w nocy.

Co gorsza, ból wydaje się prawie niemożliwy do pozbycia się – bez względu na to, jak dużo pocierasz, rozciągasz, masujesz lub naciskasz na bolące miejsca.

Co, jeśli powiem ci, że istnieje przełomowe urządzenie, które może złagodzić ból szyi w ciągu kilku minut dziennie?

O Czym Mowa?

Kiedy czujesz, że prawie odpada ci szyja, problemem jest zazwyczaj napięcie mięśni otaczających kręgi szyi. NeckZen Pro to najnowocześniejszy przenośny masażer szyi. To małe urządzenie eliminuje napięcie mięśniowe i rozluźnia okolice górnego kręgosłupa – i do tego jest przyjemniejszy niż masaż!

Drugą metodą jest specjalna terapia masażem elektro-częstotliwościowym (Electro Frequency Stimulation Massage Therapy)… EFSMT leczy wszelkie skurcze mięśni i bóle nerwowe. Uwalnia również pozytywne endorfiny i hormony, które naturalnie pokonują stres i sprawiają, że czujesz się świetnie! Użytkownicy NeckZen Pro zgłaszali lepszy nastrój i zwiększoną energię.

Poczuj natychmiastową i skuteczną ulgę w bólu w 3 łatwych krokach dzięki NeckZen Pro:

 1. Wygodnie owiń nim szyję
 2. Dostosuj tryb (6 rodzajów masażu do wyboru!) i intensywność przez naciśnięcie przycisku
 3. Usiądź, zrelaksuj się i ciesz!

 

Zobacz NeckZen Pro w akcji:

 

Co sprawia, że NeckZen Pro jest tak wyjątkowy?

 • Możesz używać NeckZen Pro – dając Ci możliwość korzystania z niego po stresującym dniu pracy w zaciszu własnej sypialni, w pokoju hotelowym lub nawet podczas długiego lotu!
 • Pasuje do napiętego harmonogramu – ból szyi nigdy nie pojawia się w dogodnym czasie. Tak więc, używaj NeckZen Pro kiedy tylko tego potrzebujesz. Pojedyncza sesja może złagodzić ból już w kilka minut!
 • Roztapia stres i niepokój – Klienci donoszą, że NeckZen Pro jest tak relaksujący, że będziesz musiał spróbować nie zasnąć podczas korzystania z niego!
 • Idealny w podróży – Łatwo przechowuje się w bagażu podczas podróży lub po prostu wkłada się go do komody, gdy skończy się w domu. Nie posiada żadnych ruchomych części i nie wymaga konfiguracji ani baterii. Można prać ręcznie, jeden rozmiar pasuje do wszystkich!

Ile kosztuje?

Właśnie to nas wszystkich najbardziej interesuje, prawda? 

Obecnie cena jest obniżona do 310zł (z 620zł), co jest niczym, jeśli weźmie się pod uwagę alternatywy. Fizjoterapeuci sprawiają, że płacisz za miesiąc z góry. Leki antystresowe są uzależniające i szkodliwe. NeckZen Pro daje rezultaty i to we własnym domu. 

Ponadto to faktycznie działa!

Kiedy pomyślisz o tym, jak dużo czasu spędzasz w bólu lub w opłakanym stanie z jego powodu, ponieważ masz napiętą szyję, 310zł wydaje się dobrą okazją!

Uważamy, że cena jest świetna, aby móc żyć bez stresu i bez bólu oraz mieć zdrowe ciało i umysł. 

Ale czy NeckZen Pro naprawdę działą?

Wyniki mówią same za siebie:

Pracuję cały dzień przy moim biurku. Nie ćwiczę tyle, ile powinienem. Ok, to kłamstwo, nigdy nie ćwiczę…. moja zła postawa jest powodem, dla którego prawie codziennie odczuwam ból szyi i pleców. Dziś po południu, w przerwie na lunch, spróbowałem NeckZen Pro for 10mins. To było niesamowite, nie chciałam go zdejmować! Na pewno czuję się mniej zestresowany i “luźniejszy” wokół napiętej górnej części pleców i szyi. Dzisiaj będę zamawiał swoje własne!

Uwielbiam swoją pracę, ale terminy i podróże mogą być BARDZO stresujące i niewygodne czasami. W każdy weekend chodziłam do masażystki, ale stało się to zbyt drogie. Poza tym musiałem przejechać przez miasto na wizytę, co sprawiło, że byłem bardziej zestresowany! NeckZen Pro daje mi to samo uczucie i w zasadzie nic nie kosztuje w porównaniu! Jestem już wielkim fanem!

Spróbowałem i to naprawdę pomaga! Po 3 sesjach strzelanie w szyi znacznie się zmniejszyło. A cała rodzina jest zachwycona. Wielkie dzięki sprzedawcy i producentowi.

 

Nasze Wnioski – Kup, Póki Jeszcze Jest Dostępny

Absolutne TAK! NeckZen Pro to świetna oferta w porównaniu do płacenia 100 $ miesięcznie za kosztowny środek przeciwbólowy lub wycieczki do gabinetu masażu! To rewolucyjne urządzenie na szyję wreszcie uwolni Cię od jej irytującego bólu. Jeśli ból niszczy twoje życie, wypróbuj NeckZen Pro – to naprawdę działa.

Zalety:

 • Wygodne dopasowanie i łatwe w noszeniu
 • Lekki i przenośny
 • Wygląda stylowo i nowocześnie
 • Natychmiastowa ulga od pierwszego użycia
 • Niski pobór energii

Wady:

 • Wkrótce może brakować zapasów

 

Jak mogę zdobyć NeckZen Pro?

To proste, w tej chwili możesz kupić NeckZen Pro o 50% taniej w promocyjnej cenie:

 1. Zamów NeckZen Pro ze strony internetowej dostawcy.
 2. Ciesz się różnicą, którą odczuwasz w szyi dzięki NeckZen Pro!

To takie proste!


PROMOCJA
: Teraz z 50% zniżką i bezpłatną wysyłką przez ograniczony czas!

Kliknij tutaj, aby odebrać swój NeckZen Pro z 50% rabatem – Bezpłatna wysyłka na cały świat przez ograniczony czas >>>